Hlavní strana Pro studenty

Uzavírka Balbínovy ulice

Od pondělí 13. do pátku 31. května bude uzavřena silnice č. II/118 – ulice Balbínova v úseku křižovatky ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Důvodem tohoto omezení je výměna vodovodního řadu a prodloužení dešťové kanalizace, kterou bude realizovat 1. SčV. 
Zmíněné omezení se dotkne také autobusové dopravy. Po dobu uzavírky Balbínovy ulice budou linky MHD 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 6A, 6B, 10A a 19A začínat a končit na zastávce Jiráskovy sady a neobslouží zastávky Svatá Hora a Balbínova. Linka MHD 7A a příměstské linky D42 Příbram – Krásná Hora a D43 Příbram – Smolotely pojedou po objízdné trase Milínská – Mixova – Slivických bojovníků – kolem šachty 9 na Háje a neobslouží zastávky Jiráskovy sady, Balbínova, Svatá Hora, U Míků.
Viz tisková zpráva Městské policie Příbram

Attachments:
Download this file (Uzavirka_Balbinovy_ulice.pdf)Uzavírka Balbínovy ulice[ ]359 Kb

Dotazník Erasmus+

Milí studenti,

jménem celého týmu projektu Erasmus+ "Skills for Future Working Life in Europe" vás prosím o zodpovědné vyplnění následujícího dotazníku. Jeho výsledky budeme prezentovat společně s naší další prací příští týden na závěrečné konferenci v Římě.

Děkuji

Kateřina Nosková

https://www.survio.com/survey/d/A7G5W4Z2M1J2A9E9A?preview=1#.XMGiKd4RypY.gmail

Matematický klokan - nejlepší řešitelé okresu Příbram

Naši nejúspěšnější řešitelé v rámci školního kola se ve svých kategoriích umístili mezi první desítkou nejlepších soutěžícich okresu Příbram: V kategorii Kadet Ema Holendová a Vojtěch Bernát na 7. a 8. místě, v kategorii Junior Martin Ledvinka a Martin Baník na 7. a 8. místě a v kategorii Student Zdeněk Procházka na 4. místě. Gratulujeme!

Více článků...